Riecra for People

Malarz proszkowy / Lakiernik

  • Full Time
  • Eindhoven

Firma z 70 letnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki metali i powierzchni tworzyw sztucznych .

Specjalizująca się w malowaniu proszkowym, lakierowaniu na mokro, a także montażu produktów poszukuje doświadczonego malarza proszkowego / lakiernika.

  • Stawka w zależności od umiejętności i doświadczenia €13,50 €- €16,50
  • Możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zwrot kosztów dojazdów bądź auto służbowe
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Zakres obowiązków :

Twoja praca polega na ręcznym malowaniu elementów metalowych wymagających dodatkowej uwagi.

Ustawianiu maszyny proszkowej oraz robota, codziennej konserwacji maszyny i samodzielnego wytwarzania farb, zadaniach administracyjnych związanych z malowaniem proszkowym, utrzymywaniu kabiny proszkowej i związanych z nią instalacji w czystości i porządku . Monitorujesz jakość poprzez pomiary i kontrole zgodnie z przepisami.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / mile widziana znajomość języka Holenderskiego
  • Doświadczenie w malowaniu proszkowym lub na mokro
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność , sumienność i zaangażowanie

    Uw C.V.:

    Bij het versturen van deze sollicitatie ga ik akkoord met de algemene voorwaarden en Privacy Policy.